BİZE YAZIN
selifkaya01@hotmail.com
BİZİ ARAYIN

0533 557 53 11

WhatsApp

izmit tıkanıklık açma

tuvalet ,banyo. mutfak,pimaş ,tıkanıklıkları kırmadan ,dökmeden robot makine yardımı ile temiz bir şekilde yapılmaktadır.

kombi ve petek bakımı ve temizliği yapılmaktadır uzman kadromuz ile garantili bir şekilde yapılmakltadır,

kameralı sistem ile gider ve pimaş tıkanıklıkları tespiti yapılır, temiz su patlakları tespiti ve onarımı yapılır .

7/24 tesisatçınız bir telefon kadar yakınız 

telefon ve iletişim bilgilerinizi tarafımıza ulaştırdığınızda en kısa zamanda sorununuzu çözeriz 

diledğiniz de canlı destek butonu ile sorularınızı yanıtlanır 

evde ne yazık  başımıza gelebilecek kötü ihtimallerden birisidir gider tıkanıklığı 

bu durumlarda uzman kadromuz ile yaşam kalitenizi aksatmadan sorunuzu çözeriz

tıkanıklık 

tıkanıklık genel olarak çöp kutusuna atılması gereken çöplerin gidere atılmasından kaynaklanmaktadır , çok büyük bir bölümü tuvalet kağıdı , peçete , bez , kıl , tüy birikmesi ,çocukların küçük oyuncakları , ped vs vb tüm malzemeler neticesinde tıkanıklıklar oluşmaktadır , şayet safi miktarda alet edevadınız yok ise bu sorunla başaçıkmak güçtür , bunla ilgili size bir kaç önerimiz olacaktır , ne yazıkki her insan bununla baş edemez , örnek olarak tıkalı olan tuvalete elinize büyük bir poşet geçirmek süreti ile gidere elinizi sokup söz konusu tıkanıklığa sebep olan kitleyi bulmaya çalışarak yapabilirsiniz , şayet yakın bir yerde ise bunda başarı oranınız çok yüksektir , bu kitle şayet ulaşamayacağınız bir yerde ise bir şeyler sokarak açmaya çalışabilirsiniz ama bu genel olarak pimaşa zarar verir , çünkü bilmeden yapacağınız bir hareket pimaşın kırılmasına zedelenmesine sebep olabilirsiniz buda çok daha masraflı bir işçiliğe sebep olacaktır .

bize ulaştığınız vakit en kısa zamanda yaşam alanınıza geldiğimizde ilk olarak kamera ile tıkanıklığın nerede olduğunu ve neyin tıkanıklığa sebep olduğunu buluruz ve buna göre tıkanıklık açma makinesi ile kırma ve dökme olmaksızın güvenle ve garantili olarak söz konusu tıkanıklığa açmaktayız . çelik yay ve çelik yayın ucuna tıkanıklığa sebep metaryale bağlı olarak bir aparat takmak süreti ile tıkanıklık berteraf edilir , banyolarda en fazla birik