BİZE YAZIN
selifkaya01@hotmail.com
BİZİ ARAYIN

0533 557 53 11

WhatsApp

Hakkımızda2

İzmitsukacagı.com olarak İzmit ve Gebze bölgelerinde aktif olarak hizmet vermekteyiz. İş hayatımız çok eski yıllara kadar dayanmaktadır. İş yerimiz uzun yıllardır hizmet verdiği için de ekip arkadaşlarımız ve çalışanlarımız oldukça tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Günümüzde inşaat ustalarının yaptığı yanlışlar veya kişilerin yanlış kullanımı nedeniyle birçok tesisat sorunu meydana gelmektedir. Biz de bu işe gönül vermiş kişiler olarak sizlere kusursuz hizmet sunmaya devam edeceğiz.

İş sürecinde kullandığımız ekipmanlar son derece teknolojik aletler olup, işlerinizi kısa sürede halledebilme kapasitesine sahiptir. Yeterli sayıdaki personelimiz ile de alet kullanımı son derece üst düzey olduğu için gün içinde tüm tıkanıklık işleriniz halledilir. Evlere hizmetimiz olduğu gibi iş yerlerinde de meydana gelen sorunları kısa süreler içerisinde çözebilmekteyiz. Uygun olan zamanınızı bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Sorun tespitini en iyi şekilde yapıp, soruna göre çözümler üretiriz. Böylece hem zamandan tasarruf etmiş olur hem de müşterilerimize olan maliyeti düşürürüz. Bizim için fiyatlandırmalar ikinci plandadır. Müşterilerimize verdiğimiz hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.

Fiyatlandırma konusunda ise sitemiz üzerinde menüler kısmından detaylı olarak fiyatları öğrenebilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti, mutfak tıkanıklığı ve tüm çeşitli sorunları çözebiliriz. Bu kapsamda hazırlanmış fiyat listesi üzerinden kendinize bir ön bilgilendirme yapabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz ise sizlere güler yüz ile hizmet vermekten onur duyacaktır. 7/24 ulaşabileceğiniz bir Whatsapp hattı bulunmaktadır. Saat kaç olursa olsun bizlere ulaşarak anında cevap alabilirsiniz. Onun dışında yine site üzerinde bulunan numaradan ve iletişim formundan basit bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Almak istediğiniz ayrıntılar, kafanızda soru işaretleri varsa bizlere yöneltebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak bizim görevimiz.

Uygun fiyattan verdiğimiz hizmet nedeniyle diğer fi