BİZE YAZIN
selifkaya01@hotmail.com
BİZİ ARAYIN

0533 557 53 11

WhatsApp

Derince Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfaklarda meydana gelen tıkanıklıklar can sıkıcı bir durum halini alabiliyorlar. Tıkanıklık yüzünden işlerinizi tam yapamayabilir veya borudan su geçmemesi nedeni ile evinizi su basabilir. Bu durum ise mutfaklarda sıkça karşılaşılan bir durumdur. Mutfakta yemek yaparken gidere kaçan yemek parçaları olmakta.

Bu yemek parçaları zamanla gider borusunda birikir. Biriken parçalar ise tıkanıklığa yol açar. Evde kendi başınıza bu tıkanıklığı gidermek için çeşitli yöntemler uygulayabilirsiniz. Tuz ruhu, pompa, sirke, tel askılar, lavabo açıcı kimyasallar kullanarak bir nebze olsun açılmasına vesile olabilirsiniz. Fakat bu çözümler kalıcı değildir. Giderde biriken kalıntılar oraya yapıştığı için bu kimyasallar ile kolayca oradan çıkmaz. Bir kuvvet uygulanması gerekmektedir. Aynı şekilde kimyasallar ile açılmayacak giderler de olabilir. İşinde uzman ekibimiz ile Derince mutfak tıkanıklığı açma konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Son derece profesyonel kişiler tarafından tıkanıklık giderme işlemi yapılabilir. İş arkadaşlarımız yıllardır bu sektörde hizmet verdikleri için her türlü sorun ile karşılaştıklarında çözüm üretebilmektedirler. Tıkanan Mutfak Lavaboları Nasıl Açılır? Doğru ekipmanları kullanıyor olmak bu iş için çok büyük önem arz etmektedir. İşi yapacak ustalar doğru ekipmanlara sahip değişle lavabo üzerinde hasarlar meydana gelebilir veya gider borunuzu tamamen değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Biz firmamız olarak en son teknolojiyi barındıran araç gereçler ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Mutlu müşterilerimizin sırrı da buradan gelmektedir. Yapacağımız işlemlerde doğru ekipmanları kullanırız. Eğer lavabonun yerinden sökülmesi gerekiyorsa herhangi bir kırma söz konusu olmadan söker, tıkanıklığı giderdikten sonra ise aynı şekilde yerine takarız. Böylece acemi kişilerin verdiği hizmetlerde meydana gelebilecek fazladan masraflardan kurtulmuş olursunuz.

Yeterli sayıda ekip arkadaşlarımız ile tüm Derince bölgesine hizmet vermekteyiz. Günün 7 haftasında 24 saat süresi boyunca bizlere ulaşabilirsiniz. Acil durumlarda tıkanıklık giderilmesi gerektiği zaman hızlı bir şekilde evinize veya iş yerinize kadar geliyoruz. Site üzerinde bulunan whatsapp iletişim numa